Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
gabolinno
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Emily Miller
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
elizabeth
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Lucas Scott
Старият кей - Page 2 Vote_lcapСтарият кей - Page 2 Voting_barСтарият кей - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Старият кей - Page 2 EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Старият кей - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Старият кей

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyСъб Фев 12, 2011 5:36 pm

First topic message reminder :

Старият кей сякаш е тук от векове. От далеч изглежда загнил и нестабилен, но всъщност все още се държи и преживява многогодишните бури. Не е рядкост да видиш някой самотен рибар да седи, загледан в отражението си във водата или двойка влюбени, хванати за ръце...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 4:41 pm

-Ами нищо просто не ми се стоеше сама у нас.-Казах м и отново се загледах в красивата тъмна вода.Тогава телефона ми извъня и тогва натиснах червената слушалка в моента неисках да говоря с никой.
-Е "Деймън"ако това е истинското ти име.Къде живееш?-Попитах го и се подсмихнах.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 8:53 pm

- Еми.. попринцип... навсякъде. Тук все още не съм се установил. От скоро съм тук. - погледнах я.
Беше абсолютно същата. Същата коса, външен вид. Очите й бяха... като разтопено злато, а мирисът й... той беше божествен. Не миришеше на обикновенните вещици. Миранда, също като нея имаше някакъв естествен аромат на... и аз не можеш да го определя, но едно можех да кажа със сигурност. Беше двойник на Нея!
- А ми ти, къде живееш? Ааа и забравих да ти кажа. Деймън е истинското ми име.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:02 pm

-Ами за сега никъде.-КАзах и се усмихнах след това се облегнах на желязния парапет.След това получих СМС и той гласеше.
-Наблюдавам те -А.
-О не не само не и ти.-КАзах на глас но не осъзнавах ,че Деймън е пред мен.
-Гадост.-КАзах и се ядосах.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:07 pm

- Какво? Нужда от помощ? - попитах самодоволно.
Вече знаех какво гласи СМСа, само не знаех от кой е, но нямаше да се издавам с любопитство.
- Много съм добър в сритването на задници! Само една дума и... абе да кажем, че винаги съм готов за битка. - казах и й смигнах.
Не мислех, че въобще ще ми каже нещо...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:10 pm

-О не не не няма нужда просто един досадник!-КАзах и му смигнах и след това се усмихнах.
-Не искам да ти докарвам неприятности Деймън.-Отново се усмихнах и след това продължих.
-Но все пак благодаря ти,че попита.-КАах и го целунах по бузата но съвсем за малко.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:15 pm

При допира на устните й с кожата ми, се случи нещо много странно. Мислех, че никога няма да усетя това чувство. Бях го усещал само и единствено с Нея, и с никой друг.
- Спокойно, винаги съм на разположение. Ако някога ти писне от този знай, че ще помогна с едни мускули повече. И без това са ми нужни хора за слу... - еее не това нямаше да си го простя. Разговорих се прекалено много. Никой не трябваше да узнава мисията ми, но уви...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:21 pm

-Слу какво?-Попитх и го погледнах с зяпнала уста,вече започваше да ме хваща страх пулсът ми се ускори а сърцето ми започна да бие бясно в гърдите ми.
-Ще ме пр...не няма значение вече.-КАзах и отклоних погледът си към земята вече го гледах достатъчно дори незнаех какво говоря.Защо пък мии беше да м превръща.Явно неговата красота ме караше да говоря глупости.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:36 pm

Зяпнах. Явно тя си мислеше, че ще я превръщам. Това е една огромна грешка. Никога не бих го причинил, на някой като нея... еее добре де за нея точно бях много пристрастен и никога не бих й го причинил. Никога!
- Спокойно, аз имам правило. Никога не превръщай жени в демони... не са добри... колеги
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyНед Мар 06, 2011 9:43 pm

ЗАсмях се при неговите думи и го зяпнах отново.
-Имах хубави очи,това е комплимент.-КАзах и се замсях с усмивка.
След това отново погледнах към земята и тогава осъзнах че е спер тъмно и ме побиха тръпки.
-Товва значи ли че има още катто теб тук в този град?-Попитах го.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 7:08 pm

- Ами всички са под мой контрол, така че не се безпокой. Няма да им позволя, да те наранят...
По дяволите! Защо си отварям въобще устата? Не трябва да изразявам чувства пред нея. Ако е и на половина, толкова надарена колкото вещицата от миналото ми значеше, че вече е разбрала объркването ми.
Погледнах я и се опитах да разчета изражението, но уви, по него не се различаваше нищо.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyПет Мар 11, 2011 7:20 pm

Ъ да неразбирам нищо от демони по дяволите.Казах си на ум а през това време се приближих към него и погалих ръката му.
-Значи искаш да кажеш,че то си най-силният демон тук и контролираш всички в този град?-ПОпитах и след това го прегърнах.Мина около минута докато осъзная,че още го държа в прегръдките си.Веднага щом се окопитих се отдръпнах на две или три крачки от него.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 4:04 pm

- Ъм... добре ли си? - попитах внимателно. Не бях свикнал някой да ме... прегръща.
Погледнах я и се опитах да разбера причите й, но разбира се, тя се владееше до съвършенство. Не ми позволи да разбера нищо от изражението й.
- Искаш ли да идем в хотел "Еделвайс". Казаха, че ще има прием... - огледах отново плажа. Явно слугата ми няма да се появи... Беше красиво, но не толкова колкото Ариа.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 EmptyСъб Мар 12, 2011 4:19 pm

-Ъмм да добре съм,и да ще бъде забавно.Но първо трябва да се преоблека.Били се обърнал?-Попитах го и тй изпълни моето желание,щом се обърна веднага изполвах магия и върхо мен се появи една черна красива рокля която бепше една от моите любими.
-Готово.-Казах и се усмиханх.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старият кей - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старият кей
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Крайбрежната ивица-
Идете на: