Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
gabolinno
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Emily Miller
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
elizabeth
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Lucas Scott
Старият кей Vote_lcapСтарият кей Voting_barСтарият кей Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Старият кей EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Старият кей EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Старият кей

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Фев 12, 2011 5:36 pm

Старият кей сякаш е тук от векове. От далеч изглежда загнил и нестабилен, но всъщност все още се държи и преживява многогодишните бури. Не е рядкост да видиш някой самотен рибар да седи, загледан в отражението си във водата или двойка влюбени, хванати за ръце...
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyПет Фев 18, 2011 5:59 pm

Натали се взираше безмълвна в тъмната вода, която беше заета със своето движение. Вълна, следвана от друга, гонещи се чак от дълбините, за да се разбият в брега без никой да ги забележи и запомни. Момичето въздъхна. Нима животът й щеше да протече така самотно и незначимо като на вълните? Без капчица любов. Натали подтисна една сълза, за сметка на която усети свиване в гърдите. Успя да го игнорира, поне физически.
Хората я подминаваха. Беше спряла точно по средата на кея, сама, някак не на място. Търсеща сърцето си, макар да знаеше, че го е изгубила завинаги. Самосъжаляваше се, а просто не беше нужно. Животът беше пред нея, нали?
Отпусна ръцете си върху парапета, а очите й бавно се затвориха. Сега щеше да ги отвори и денят да стане по-хубав. Щеше да забележи напичащото слънце, което си играеше с цветовете и изкривяваше сенките в разни причудливи привидения. Щеше да отвърне на усмивките, които жителите на градчето не пестяха. Щеше..
Мислите й бяха прекъснати от собствените й усилия да запази равновесие. Един от гражданите, които не пестяха усилията си, за да поддържат форма, я беше бутнал, докато тичаше в такт с музиката, която звучеше от слушалките му. Натали успя да установи това съвсем сама, докато го наблюдаваше да се отдалечава, строполена на земята.
Още в шок от разтърсването, Мийд забеляза как някой спира до нея и й подава ръка, за да се изправи.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Фев 19, 2011 5:56 pm

Реших да се поразходя. Старият кей. От много отдавна не бях ходила там. Искаше ми се да се поразходя на чист въздух и мисля че това беше подходящо място.
Видях едно момиче, което седеше потънало в мисли. Приближих се до нея и и' подадох ръка да се изправи.
- Елизабет Грейс. - усмихнах
се.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Фев 19, 2011 8:42 pm

- Натали... Мийд - представи се Нат, като се усмихна на свой ред, макар и нервно. Все още свикваше с изговарянето на новата си фамилия. Така де, мозъкът й автоматично превключваше на "Роджърсън", когато се чуеше "Натали". - Благодаря. - вмъкна тя, леко объркана от бързината на всичко, което се случваше около нея. В следващия момент се заоглежда във всяка възможна посока, сякаш гонеше въображаемата си опашка. След подбран арсенал от оригинални ругатни, които реши да запази само за себе си, Мийд се обърна към Елизабет, която се беше загледала в морето.
- Извинявай... - чувстваше се глупаво и в известна степен нахална, че отново се е опряла до помощта на някой друг - Виждала ли си малка, дамска чанта наоколо?...
Натали започна да описва невзрачния, черен аксесоар, а думите й се изстрелваха прекалено бързо, за да бъдат прекъснати или разбираеми. Затова пък погледът на Елизабет бе напълно ясен, когато проследи тъмният обект, който се мяташе неконтролируемо във водата.
Мийд млъкна рязко. С облекчение откри, че мобилният й си стоеше в джоба, където го бе оставила след десетото проверяване на часа. За сметка на това, цяла кутия цигари и маркова чанта потъваха бавно към дъното. Това бе момента, в който Натали усети как й последното обичано от нея нещо си отива.
- Добре ли си? - чу Нат до себе си.
- Да... Разбира се. - отвърна тя, противопоставяйки се на пребледнялото си лице. - От тук ли си? - попита, без каквато й да е връзка.

Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Фев 19, 2011 9:01 pm

Видях че чантата и' май е паднала във водата.
- А,това ли било. Изчакай. - ухилих се и затворих очи.
Изрекох едно заклинание и чантата се появи отново в ръцете на Натали, суха, непокътната.
- Не ми благодари. - усмихнах се. - Попринцип не съм от тук..но вече се води мой дом. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Фев 19, 2011 11:21 pm

Да не й благодари? Елизабет явно не осъзнаваше какъв жест е направила за момичето срещу нея. Та това беше "Прада", макар и от миналогодишната колекция. Въпреки това, Нат реши, че има достатъчно други неща, които да се дискутират.
- Аз също съм тук от скоро. - каза Натали, а широката й усмивката прокара две трапчинки по страните й. - Както и да е... Как го направи? - попита тя, преливаща по-скоро от вълнение и любопитство, отколкото от изумление. С нетърпение очакваше деня, в който щеше да срещне някой необикновен. Някой, като нея.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyНед Фев 20, 2011 4:49 pm

- Как го направи? - попита тя.
- С магия..
Засмях се. Огледах се дали има някой.
- Виж.. - казах и вдигнах ръцете си и погледнах едно тънко клонче. Само от погледа ми то се счупи и после падна във водата.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyВто Фев 22, 2011 3:48 pm

Всичко идва тогава, когато вече не го очакваш. Когато си се отказал да го търсиш.
Мозъкът на Натали бе прекъснал нормалната си дейност. Образите, които се рисуваха пред очите й, се възприемаха просто като фон. Просто пуст, далечен пейзаж зад момичето, което си играеше с магията. Нат измести един златист кичур далеч от лицето си. Движенията й бяха автоматични и разпокъсани. Съзнанието й също. Изгубено в собствената си еуфория, то отказваше да се завърне.
Мийд срещна обсипаните с цветове очи отсреща. Трябваше да каже нещо, но не можеше. Тя бе очаквала да срещне някой друг, някой различен от толкова време...
Няколко нечленоразделни звуци, изразяващи висша степен на вълнение преминаха покрай устните й. Изведнъж мозъкът й се опресни, за да може отново да блокира от прилива на въпроси, които искаха да намерят своите отговори. А засега, само Елизабет можеше да й покаже правилните отговори.
- Защо ми казваш това? - попита Натали, с прекалено спокоен тон, сред всичките й опънати нерви. - Имам предвид... В обикновения свят терминът "магия" не е особено приет...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyВто Фев 22, 2011 8:01 pm

- Магьосниците вече са много известни на всички. И не ми пука особено, ако някой ме хване, единствено може да пострада. Все пак.. - казах и погледнах към небето откъдето се спусна една детелинка.
Усмихнах се и я подадох на Натали.
- В момента съм .. някак под прикритие. Имам предвид, в момента докато ти показвам какво мога, никой не ме вижда. Само ти. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyВто Фев 22, 2011 8:31 pm

- Надявам се, че това не ме прави застрашена. - каза Натали, като й намигна, докато си позволи да се засмее приятелски. Въпреки нагледното й спокойствие, Мийд усети как кожата й се стяга, в опит да се трансформира. Огромното й желание да опознае магьосницата обаче, надделя над инстинкта. Поне засега.
Натали се взря в детелината. Беше обикновено трилистно цветче, съвсем невинно като всичко демонстрирано досега. Ала нещо в нея изпитваше желание да види истинската магия и тъмнината, която тя така изкусно криеше в себе си. Мийд прати любопитството по дяволите. Само на думи, разбира се, защото очите й кипяха от него, когато отново се обърна към Елизабет.
- Знам, че има библиотеки и търсачки за тази работа, но... - Натали спря за момент, но спокойствието в очите на събеседничката й и даде сили да го изрече. - Родена ли си със силите си или ги придоби по-късно?

Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyВто Фев 22, 2011 8:36 pm

Натали ме попита дали съм придобила силите със времето,или не.
- Оо..много е объркано. - засмях се. - Не знам точно кога съм ги придобила, разбрах преди около година, че притежавам сили..Скъсах една възглавница, и когато погледнах перушинките,те полетяха..Странна работа,нали? - засмях се отново, без да се притеснявам че някой може да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyВто Фев 22, 2011 9:41 pm

Натали също се засмя. Момичето пред нея притежаваше един толкова различен от нейния поглед над света. Не беше позволила на силата си да я надвие, напротив, приемаше всичко с усмивка. Гримасата, която иначе рядко се доближаваше до лицето на Натали, сега стоеше срещу тази на Елизабет, като в огледало. Без минало, без грижи.
- Това е очарованието на света ни, че е странен. - каза Натали, в опит да попие възможно най-много от излъчването на събеседничката си. Нещо й подсказваше, че не случайно разговаря именно с нея. Но още не беше научила правилните въпроси, за да помоли за съответните отговори. Хората, другите раси и техните сложни истории...
- Случайно да имаш огънче? - попита Мийд, докато се опитваше да запали останалата без газ запалка.

Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyПет Фев 25, 2011 7:34 pm

- Не ме питай такива глупави въпроси.
Засмях се. Затворих очи, и след около двадесет секунди ги отворих.
- Няма проблем. - усмихнах се. - Искаш ли да идем някъде другаде?
Попитах.
- А ако искаш можем да си кажем чао. - усмихнах се. - Ти решаваш.
Върнете се в началото Go down
Натали Мийд
The first rule about Fight club is...
Натали Мийд


Брой мнения : 26
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Натали Мийд
Възраст Възраст: 18 години
Раса Раса: Човек с дарба

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyПон Фев 28, 2011 10:57 am

Натали все още се взираше в цигарата, която спокойно си гореше. Нямаше да й е трудно да свикне с магьосниците, особено, когато бяха толкова услужливи. Димът, който издиша не успя да се задържи във въздуха дори секунда, разпокъсан от излезлият, напорист вятър.
- Пие ли ти се нещо, от което излизат горещи, водни пари? - попита вместо отговор Мийд, докато в ума й се редяха няколко от любимите й кафенета.
Елизабет кимна, а Натали започна да ръси предложения от тези, за които си бе спомнила. Питаше се как по-точно ще стигнат до там, докато болният й мозък възпроизвеждаше разни картини с летящи метли, килимчета и коли.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Грейс
The first rule about Fight club is...
Елизабет Грейс


Брой мнения : 88
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Елизабет Морт Грейс
Възраст Възраст: 20
Раса Раса: Магьосничка

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyПон Фев 28, 2011 4:29 pm

- Хайде, ще ходим на кафе.
Казах весело, хванах я за ръка и затворих очи. Тя влезе в невидимият ми кръг, и вече беше под влияние на магията.
Представих си едно кафене, и след секунди магията ни отведе пред него.
- Не те болят краката нали? - засмях се.

P.S. Избирай кафене, и идвам (:
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСря Мар 02, 2011 9:49 pm

Беше ми скучно да седя у нас затова реших да отида на плажа,облякох една къса рокля и високи токчета както и бельото което ми подариха от модната къща в която работих.Все още си спомнях моето първо ревю толкова беше напрегнато а аз бях толкова,толкова весела.Докато се усетя вече бях тръгнала на път,ходих с забързани крачки и не смеех да поглеждам някой човек.Все още мислих за своите сили и за това дали има други като мен.Стигнах до някакъв стар кей.Не ми изглеждаше много безопасен и затова просто останах близо до него и се загледах в вълните.Вълните тъй мрачни толкова черни на фона на нощта.Обичах да ги гледам но ме беше страх от водата винаги дори и във басейните ме беше страх.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 6:55 pm

Най-накрая трябваше да се срещна с един от слугите ми. Бяхме се разбрали да се срещнем на Стария кей.
От гората до кея имаше сравнително малко разтояние (поне на мен така ми се видя). Стигнах за около 10 минути. Там нямаше никой. Типично за него, помислих си и се засмях. Трябваше да си намеря по-точни слуги, които зачитат времето.
Мястото беше пусто, с изключение на едно момиче. Приближих се към нея, с цел да я заговоря. Надуших кръвта й. Беше вещица. Хайде стига бе! За един ден срещнах две! Реших да я заговоря, безгрижно.
- Любуваме се на гледката, а вещице?
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 7:00 pm

-ЪЪъ я пак?-Казах и го погледнха недоразбиращо.Кой ли пък беше този тип?Попитах сякаш себе си но нищо не ми отговори.И по-точно какво беше той?След това го погледнах в черните като смъртта очи а те ме изплашиха.Отдръпнах се крачка назад и докато се усетя вече бях стъпила на каменният под на кея.Но нищо не казах само го гледах изплашено и примигвах.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 8:28 pm

Тя се обърна изплашено.
В този миг светът сякаш се срина за мен.
Външно знаех, че излъчвам само нехайство и студенина, но вътре в мен сякаш нещо се пречупи. Това е Тя. Моята любов, моята...
Не нямаше как да е тя.
Просто нямаше начин.
Нали гледах, как я изгарят на кладата... Нямаше как! Или пък имаше!?
- Питах те какво точно правиш тук. Този мост е опасен. - не знам, как точно събрах сили, да се държа така нехайно, но все пак успях...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 8:33 pm

-Не мисля,че ще ти отговоря на този въпрос.-КАзах и го погледнах отново в очите,след това се сетих начин как да разбера какво е той.Изполвах магия и започнах да прониквам в съзнанието му но той успя някак да ме засече и насила ме изкара от него.Усетих безпомощност и се строполих на студената земя на колене.
-Какво по дяволиет си ти?-Попитах през зъби гневно.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 9:20 pm

- Защо питаш... вещице - попитах я аз, като изтъкнах, че знам че е вещица.
- Всъщност по-добре да дойдеш насам. Кеят не е стабилен. Може да падне. - казах, вече загрижено. Макар да не е Тя, поне прилича... и то много.
Като две капки вода са.
Тя ме погледна... и аз не мога да обясня как точно, но ме погледна... странно.

Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 9:30 pm

-Какво изобщо ти пука?-Попитах и тогава отново се опита да проникна в съзнанието му и тогава рабрах.
-Ти си.....ти си демон.-Казах и пристъпих към него с две крачки.Ако ме докоснеше щях да го убия по най-болезненият начин.
-Та как се казваш?И нищо реших да се поразходя малко.-КАзха му и се усмихнах като се опитах да не изглеждам уплашено.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 9:35 pm

- Първо да, демон съм. И казвам се Деймън. Ти? - попитах внимателно. Знаех, че ако я докосна само с пръст ще се опита да ме убие. Разбира се няма да успее... все пак що за силен демон щях да бъда, ако не се бях "имунизирал" срещу вещици.
С двуги думи, можех да се защитя от всякакви магии...
Погледнах я и отново се удивих, как прилича на моята любима. А знаех, че тя и всичките й деца умряха. Все пак гонението не подмина никой. Еее разбира се подмина тези, които дори не подозираха за силите си... но все пак. Как беше възможно!?
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyСъб Мар 05, 2011 9:55 pm

-Миранда Стрийм.-Казах на демона и подадох ръката си но след това отново я сложих ан кръста си и погледнах морето.След като обърнах поглед и видях,че той все още ем зяпа.Изпратих теепатично съобщение което гласеше.
-Какво ме зяпаш?-Казах си съобщението и го погледнах въпросително.
-Е Деймън какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей EmptyНед Мар 06, 2011 4:25 pm

- Хъм... трудно е да се обясни, но накратко съм по работа. А ми ти? - попитах набързо като отклоних темата от мен.
Беше много красива.
И вече наистина трябваше да се отдалечи от стария кей.
Той беше много опасен за хората, били те и вещици. Замислих се за времето, когато го построиха.
Аз бях тук.
Гледах как хората се мъчат, докато го пострият. И не си вдигнах даже и малкото пръстче, за да им помогна...
В този момент се сетих, че още чакам отговора на ангелското същество пред мен, наречено Миранда...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Sponsored content





Старият кей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старият кей   Старият кей Empty

Върнете се в началото Go down
 
Старият кей
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Крайбрежната ивица-
Идете на: