Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
gabolinno
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Emily Miller
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
elizabeth
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Lucas Scott
Апартамент 3B - Page 2 Vote_lcapАпартамент 3B - Page 2 Voting_barАпартамент 3B - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Апартамент 3B - Page 2 EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Апартамент 3B - Page 2 EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Апартамент 3B

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 EmptyСъб Фев 12, 2011 4:31 pm

First topic message reminder :

Апартамент 3B - Page 2 Appartement

160$


Последната промяна е направена от Harley Quinn на Съб Мар 05, 2011 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Scarlett O'Hara
The first rule about Fight club is...
Scarlett O'Hara


Брой мнения : 81
Местожителство : In a galaxy far far away
Join date : 20.02.2011

Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2011 12:49 am

Антъни отвори вратата с ритник,помагайки на Скарлет да влезе вътре след него.Тя се смееше неудържимо,но когато пристъпи в апартамента му,мигом се закова на място и го погледна тъжно.
-Аз не живея тук-каза му тя,вече почти сериозно-Искам да се прибера вкъщи.
Антъни й се усмихна.Тя повтаряше това от мига,в който я бе взел от дискотеката.Беше полу-пияна и говореше небивалици,но главно,че иска да си бъде у дома.
-Мястото ти е тук,при мен-отвърна й простичко,докато й помагаше да събуе обувките си.
Той самият нямаше търпение да свали тези дрехи от гърба си.Беше изхвърлил своите в някаква изоставена кофа за боклук и ги бе запалил веднага след това,в опит да прикрие всички улики.Вече беше почти убеден,че дори самата Скарлет нямаше да си спомня вечерта,камо ли разигралата се ситуация с Фреди.Антъни тайно се надяваше да забрави и случката в двора,където той за малко не беше прекрачил границата.
Скарлет обаче не се усмихна в отговор.Чувстваше се не на място,беше уплашена до смърт и усещаше главата си натежала.Нямаше сили да се дърпа,затова бе тръгнала с Антъни в мига,в който той се бе върнал при нея в дискотеката.Той като че ли само това чакаше,защото я прегърна и я поведе на някъде,а ето,че сега се оказваше в апартамента му.Отново.
Той не й каза нищо,само й помогна да съблече дрехите си,като междувременно свали и своите.
-Не искам-промълви Скарлет,но той само й намигна успокоително.Занесе я в банята,наслждавайки се на топлината на тялото й,на млечно бялата й кожа.Опитваше се да не се заглежда по-обстойно в женските й извивки,защото се страхуваше тя да не го изтълкува грешно.Имаше нещо толкова специално в тази непозната,че мъжът пренебгрегваше вродените си инстикти за нея и сам не можеше да си обясни защо.
Помогна й да се изкъпе,като пусна хладка вода,за да я накара да изтрезнее.Не искаше да я вижда толкова изтормозена,както изглеждаше сега.Изкъпа се с нея и момичето не се възпротиви,даже напротив-подпираше се на него през цялото време и го гледаше почти топло с размътения си поглед.
След това я сложи да си легне.Това беше единственото,от което се нуждаеше.Когато обаче легна до нея и понечи да я прегърне,тя се отдръпна рязко и поклати глава.
-Страх ме е от теб-каза му спокойно,почти по детски-Не те искам близо до себе си.
Пиянството й я караше да говори първото нещо,дошло на ума й.
Антъни се постара да се усмихне,въпреки че суети как нещо го стяга отвътре.
-Стига,ела при мен.
-Не!Ако ти се нуждаеш от мен,аз...аз...не те искам.
Той само кимна.Не знаеше какво да й каже,търсеше начин да я успокои,но не намираше.
-Искам само да те прегърна.Обещавам ти.-гласът му беше мек,загрижен и Скарлет го усети.
Разбра,че нещо в нея се пречупва и кимна.Легна до него,оставяйки го да я притисне силно до себе си.Гърбът й се опря в гърдите му и макар че той излъчваше все така студенина,на нея изведнъж й стана приятно.Заспа почти мигновено,но Антъни я гледа цяла вечер.

Когато отвори очи на сутринта,в стаята нямаше светлина.Дебелите завеси бяха дръпнати плътно,въпреки че часовника на стената сочеше обяд.Скарлет разтърка с юмруци натежелите си клепачи и се прозя звучно.
-Добро утро,поспаливке-гласът му я изплаши и тя подскочи на място,но усети,че ръката му я притиска силно към него и няма къде да падне-Вече се опасявах,че няма да се събудиш.
Скарлет се засмя.
-Малко алкохол не може да ме надвие-каза му нежно.После изведнъж изписка-Защо съм гола?И как за бога стигнахме до тук?
Антъни й се ухили.
-Мога да ти кажа,че снощи правихме бурен секс,ако това искаш да чуеш-Скарлет се смръщи насреща му-Но истината е,че те изкъпах и ти заспа като труп.
Собственото му сравнение за момент го стресна,но се постара да не го показва.Беше прекарал цяла нощ в опити да изясни чувствата и усещанията си към жената до него,но беше безплодно усилие.Беше решил,че трябва да се оттърве от нея,така беше най-безопасно и за двамата,но тя толкова силно го привличаше,че не беше готов да изгуби така лесно това чувство.
-Предполагам,че много ти е харесало,а?-отвърна му закачливо Скарлет.
-Да те нося и да се грижа за теб ли?О,да,много.-сарказмът му я накара да сбърчи носа си и той само я погали нежно по косата-Всъщност просто се радвам,че успях да ти помогна...-и да те защитя от себе си,искаше да каже,но само се усмихна.
-...отново-довърши момичето-Е,казах ли нещо глупаво?
Антъни се замисли.Не,със сигурност не беше нещо глупаво,а нещо ужасно важно-че се страхува от него,че не го иска наблизо.Нещо,кето плашеше самият него.
-Ами да видим-той се изтегна по гръб,уж за да не я гледа,но момичето се надвеси над него-Каза ми,че съм най-красивият мъж,който си виждала и най-талантливият ти партньор...като това последното ми го разказа в пълни подробности!-той се засмя,когато видя погледът й.
-Лъжеш-отвърна момичето,гласът й прозвуча някак студено и той го усети.Надигна се на лакти.
-Така ли?Защо,спомняш ли си нещо?-резките му въпроси я накара да вдигне вежди.Антъни усети,че паниката му я беше озадачила и разбра,че просто се е шегувала.Окопити се,но Скарлет вече беше забелязала промянта.
-Щях да ти обяня,че само те дразня и никога не бих го казала,защото не си-опита се да прозвучи закачливо,но не успя-Защо се стресира така?Случило ли се е нещо?Последното,което си спомням е че излязохме навън,ти ме целуна и...и....не знам,май ми потече кръв.Нататък ми е размътено.-Антъни не отговори,само я погледна изпитателно-Хайде,кажи ми де!Какво има?
Върнете се в началото Go down
Антъни Кенъм
The first rule about Fight club is...
Антъни Кенъм


Брой мнения : 83
Join date : 20.02.2011

Герой
Име Име: Антъни Кенъм
Възраст Възраст: Изглежда на 25, но е с около седем века по-стар
Раса Раса: Вампир

Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2011 10:13 pm

- Не досаждай с въпроси - сопна й се закачливо той. - Убиваш ми ентусиазма.
Тя обаче не бе удовлетворена от този отговор и продължи да го гледа настоятелно. Антъни надяна каменната си, самодоволна физиономия, с която искаше да покаже, че няма да се поддаде каквито и средства да използваше. Скарлет се нацупи като малко момиченце и той се захили.
- Хайде, красавице, сигурен съм, че можеш да измислиш далеч по-приятни за правене неща от това да водиш безпочвен разпит.
Тя го погледна по начин, който казваше "Не мога да повярвам" и Антъни се развесели още повече. Дръпна я за ръката, на която се бе подпряла и изгубила опората си, тя нямаше друг избор освен да се отпусне върху него. Лицето й беше толкова близко до неговото, че тя прехапа устни. Самообладанието й започваше да се губи и тя си помисли "Разпит ли? Какъв разпит?". Той се повдигна леко и докосна устните й със своите - съвсем невинен и кратък жест, който обаче имаше огромно въздействие върху нея. Тя се наведе, за да получи дължимото продължение, а Антъни се засмя.
- Да знаеш, че никой няма да те вземе за шпионин. Лесно се поддаваш - подразни я и тя се ядоса. Но това беше само повърхностно чувство, което щеше да изчезне всеки момент, когато... ръката му се бе плъзнала по дупето й и тя се усмихна лукаво.
- Може би това е част от заблудата. И ти не излезе особено корав - прошепна му в ухото и дъхът й го погъделичка.
- Искаш ли да се увериш сама - гласеше отговорът му, а твърде вулгарният контекст, в които се бе изместил разговора им, вероятно нямаше да бъде одобрен от аристократите в Бъкингамският дворец, но те се намираха толкова далеч, в Америка, където подобни разговори бяха ежедневие.


Върнете се в началото Go down
Scarlett O'Hara
The first rule about Fight club is...
Scarlett O'Hara


Брой мнения : 81
Местожителство : In a galaxy far far away
Join date : 20.02.2011

Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 EmptyПет Авг 26, 2011 11:58 pm

-Винаги ужасно бързаш-каза уж обидено момичето,опитвайки се да се дръпне назад-Къде отиде нежността?Любовната игра?Джентълменството?
Антъни се засмя.
-Няма време за това-той я преобърна и тя се озова под него.Лицата им бяха съвсем близо,Скарлет се усмихваше някак прекалено похотливо-Ти вече си гола,а аз...ужасно те искам.
Момичето поклати глава и въпреки че той понечи да я целуне,тя се шмугна под ръцете му и се изправи до леглото.Очевидно не изпитваше особен свян от липсата на дрехи,а само се смееше щастливо.
-Първо искам да ми направиш закуска-издекламира,докато отскачаше настрани,тъй като Антъни вече се бе изправил след нея-После ми купи нещо за подарък-тя му намигна,като изтича до вратата,водеща към хола-А накрая можеш най-учтиво да ми поискаш целувка.Нищо повече!
Антъни се ухили и се затича след нея.Гони я в кръг повече от 20 минути,като тя буташе разни неща по пътя си,за да го накара да се затрудни повече.Въпреки това вродената му ловкост му позволяваше да я преследва неотметнно из тесния апартамент и все пак Скарлет му се изплъзваше на милиметри.
-Мисля,че Супермен е загубил свръхсилата си!-възкликна почти притеснено момичето,но зелените й очи се смееха весело-О не,каква сензация!Той вече не е светкавично бърз!
Антъни чакаше само да се разсее за момент и я настигна ловко,хващайки я през кръста.Обърна я към себе си,усмихвайки се доволно.
-Играта свърши,красавице.
-Това е,защото аз позволих да стане-каза му самодоволно момичето.-Сега можеш да ме целунеш.
Антъни само поклати глава.Той я притисна към себе си и я вдигна,карайки я да сплете крака около кръста му.Занесе я върху кухненската маса,но не й позволи да се отдалечи и на сантиметър от него.
-Спечелих те честно-каза й делово-И сега си моя.И повярвай ми,ще получа много повече от една целувка!
Скарлет въздъхна.
-Нима искаш да кажеш,че току що се преврнах в твоя робиня?-изглежда искрено се забавляваше.
Антъни сви рамене.
-Предпочитам термина любовна играчка.-Скарлет се изкиска.-Но повярвай ми,Супермен винаги е добър с момичетата си.
Тя прехапа устна и той не чака втора покана,а се наведе към нея и жадно впи устните си в нейните.Въпреки това се постара да бъде възможно най-нежен,тъй като не искаше да предизвика инциденти като снощния.Ръцете му се плъзнаха по тялото й,което се извиваше под неговото,искащо,топло,измамно прималиво.Не искаше да бърза,но усещаше,че и неговото нетърпение нараства.
Приливът на адреналин удари и двамата им едновременно и те се вкопчиха по-здраво един в друг.Когато вече наистина се бяха сляли един в друг,Скарлет изкрещя от удоволствие,а Антъни запуши устата й с целувка,борейки се да удържи собствените си щастливи викове.
Усещаше я толкова истинска и толкова негова,че чувството го опиянваше.Мислеше едновременно за кръвта й,но и за тялото й,толкова нежно и красиво,и как идеално си пасваше с неговото.Тя охкаше,огъваше се от удоволствие,докато той само си мечтаеше този момент никога да не свършва.
Не,не,не можеше да си позволи да изгуби такава страст.Страст,която бе дори по-силна от жаждата за кръв.
Върнете се в началото Go down
Антъни Кенъм
The first rule about Fight club is...
Антъни Кенъм


Брой мнения : 83
Join date : 20.02.2011

Герой
Име Име: Антъни Кенъм
Възраст Възраст: Изглежда на 25, но е с около седем века по-стар
Раса Раса: Вампир

Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 12:28 am

- Дори не съм си взела нещата - запротестира тя, докато той отключваше вратата. Когато влезе, осъзна, че мястото му е липсвало. Твърде много хубави спомени бе оставил тук.
- По-късно ще те закарам до тази Лори, Лоръл или както там се казва, за да си ги вземеш, става ли? - предложи той разсеяно и я остави да влезе първа. Погледът му се плъзна по извивките на тялото й. Дрехите бяха полепнали по кожата й, очертавайки всяка нейна гънка до съвършенство. - Но първо трябва да свалиш тези мокри дрехи.
Скарлет се завъртя и вдигна вежди. Не се бяха разбрали така. Но по усмивката му разбра, че просто я дразни. Или поне се надяваше да вижда само това в нея.
Антъни я заобиколи с цената на големи усилия и се просна на дивана. Дистанционното само се оказа в ръката му и той пусна телевизора, така че стаята се изпълни с тих, натрапчив звук, който изцяло погълна вниманието му.
- Знаеш къде е спалнята, облечи каквото искаш. Сигурен съм, че никой не е обличал дрехите ми, докато ме няма - каза й разсеяно, макар че я съпроводи скришно с поглед, докато тя излизаше. Върна погледа си върху телевизора, където полуголи модели чистеха благотворително коли на бензиностанцията. Главата му беше празна, дори не виждаше какво се случва пред очите му. Остана така, подпрял главата си с ръка, до завръщането на Скарлет.
Тя подсвирна, когато видя какво гледа по телевизията и коментира:
- Почти приличаш на нормален човек.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамент 3B - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент 3B   Апартамент 3B - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамент 3B
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Апартамент А2
» Апартамент 1C
» Апартамент 1F
» Апартамент 2B
» Апартамент 2C

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Жилищна зона :: Жилищен комплекс "Зора" :: Втори етаж-
Идете на: