Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
gabolinno
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Emily Miller
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
elizabeth
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Lucas Scott
Площадът на съзвездията Vote_lcapПлощадът на съзвездията Voting_barПлощадът на съзвездията Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Площадът на съзвездията EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Площадът на съзвездията EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Площадът на съзвездията

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 12, 2011 10:27 pm


Най-оживеният площад в града получава името си, когато преди много години анонимен художник изрисува през нощта някои от най-известните съзвездия с боя по асфалта. Тези "картини" отдавна са се изтрили под забързаните подметки на жителите на Хармъни, но името така или иначе си остава.
Върнете се в началото Go down
Изи Наола Леопард
The first rule about Fight club is...
Изи Наола Леопард


Брой мнения : 25
Join date : 17.02.2011

Герой
Име Име: Изи Наола Леопард
Възраст Възраст: Външно 16, но всъщност не е ясно на колко е точно..
Раса Раса: Фея

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 10:01 am

Изи винаги беше харесвала големите площади. А и това бе едно от местата, които я караха да се чувства сигурна и същевременно винаги бе смятала, че обстановката тук е доста по-потайна, отколкото в другите крайща на Хармъни.
Момичето вървеше из все още пустия площад. Все пак бе събота, а и рано сутринта рядко можеха да се срещнат много хора, защото повечето или вече бяха на работа или просто имаха други пътища. Феята трябваше да признае, че беше по-хладно, отколкото бе очаквала. Все още имаше следи от снощите леки дъждове, а тя бе решила, че въпреки това днес би било по-топло.
Ноа, както я наричаха и някой от приятелите й, обикаляше с бавни стъпки площада. Чудеше се защо ли го бяха кръстили площада на съзвездията. Изведнъж се спря и се огледа, за да е сигурна, че няма много хора, за да не я помислят за полудяла или какво ли още не и с леки танцувални стъпки се приближи до една пейка и съвсем грациозно седна на нея. След което се загледа в преминаващите хора, които с всяка минута ставаха все повече и повече. Струваше й се, че някой идваха право към нея и им се усмихваше, но сякаш не я бяха забелязали те просто я отминаваха забързано и тя отново започваше да се чувства невидима и изолирана.
Върнете се в началото Go down
Gone with the wind
The first rule about Fight club is...
Gone with the wind


Брой мнения : 8
Join date : 14.02.2011

Герой
Име Име: Тайлър Хоукинкс
Възраст Възраст: 24
Раса Раса: Човек с дарба

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 2:25 pm

Събота. Имаше ли изобщо ден, който можеше да се сравнява с този?! Едва ли. В събота всичко беше по-хубаво! По-малко хора, повече свободно време, почти винаги хубаво време. Предполагам, че днес беше изключение. Да нямаше някакъв празник?! Сякаш раздаваха безплатни тениски. Навън беше пълно. А времето дори не беше хубаво. Ясно, но някак си хладно и отблъскващо.
Преди няколко дни реших да се изнеса от чичо. Бях дошъл уж на гости, но явно щях да се задържа. Дори си намерих работа. "Полицай Хоукинкс" не звучеше зле, нали?! Може би малко. Досега никога не съм си и представял, че ще работя нещо подобно. Аз полицай?! Да, да. Но ето, че се случи. Не вярвах да се задържа много. Сигурно щяха да ме уволнят скоро... така си мислех. Не съм от съсредоточените хора. Много лесно се разсейвам, което не бе присъщо на полицаите. Както и да е, можеше и да не забележат.
Тъй като днес се водеше почивен ден, аз реших да се поразходя из града. Взех един от дневниците на Майкъл и излезнах. По пътно си взех някакъв сок (отказвах кафето) и се зачетох. Изобщо не показваше какви са били намеренията му. "Ходих на робота, нямаше много хора, бях изморен..." абсолютно нищо! Имаше още 4 дневника. Надявам се в поне един от тях да пише нещо. Поне една причина защо е решил да умре. Човек не се самоубива просто защото е изморен или работата вече не му харесва. Беше ги скрил зад една библиотека с книги, което означава, че не е искал никой да ги чете - следователно някъде тук трябва да пише.
Докато си вървях, съвсем не усетих как оплетох крака и изпуснах сока. Дано да е просто земята... Но както казват филията никога не пада с маслото нагоре.
- Ауу.
Погледнах над дневника. Очите ми се разшириха като на герой от анимационен филм. Бях залял момиче. Ужас. Почвай да се извиняваш и..., мисли бързо,... предложи да купиш нови дрехи.
- Извинявам се много. Понякога мога да бъда много невнимателен. - погледнах виновно. Дано да се переше. - Отново се извинявам. Искате ли да ви заведа до някой магазин, за да си изберете нов панталон?
Нали беше събота?! Хубавият ден от седмицата! Явно не всяка събота е така.

Върнете се в началото Go down
Изи Наола Леопард
The first rule about Fight club is...
Изи Наола Леопард


Брой мнения : 25
Join date : 17.02.2011

Герой
Име Име: Изи Наола Леопард
Възраст Възраст: Външно 16, но всъщност не е ясно на колко е точно..
Раса Раса: Фея

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 2:48 pm

За първи път през целия си живот Изи пожела да има как да върне времето назад, защото и самата тя беше виновна за тази случка. Кой ли я беше накарал да си опъва краката, след като беше видяла как хората постепенно ставаха все повече и повече.
- Не се притеснявай. - каза тя и изтупа леко старите си и поляти със сок дънки, сякаш само с няколко такива движения можеше да изчисти лепкавата течност. За Изи формалностите бяха крайно непозната и далечна тема, тя никога не беше използва вежливи форми като "вие" и не смяташе скоро да промени този факт. За момент момичето задържа погледа си към едно от по-големите петна и въздъхна жално. Май скоро нямаше да може да се порадва на тези си дънки. Жалко... Те бяха едно от любимите й дрехи. След този дълъг и трагичен момент тя вдигна очи към този, който се бе спънал в нея и го погледна. Беше по-възрастен от нея, в очите му все още се четеше вина, носеше някаква книга, или по-скоро тефтер, който Изи предположи, че е някакъв бележник или дневник и все още изчакваше тя да промени мнението си. Но Изи беше твърдоглава и веднъж откажеше ли нещо, нямаше как да я убедиш да приеме. А и бе свикнала другите на приемат нейните предложения, вместо тя чуждите.
- Надявам се да се засегнал с този сок и своето четиво. - заяви тя с лека нотка на притеснение, което си беше добре изигран трик, защото въобще не се интересуваше дали съдържанието на бележника бе засегнато от лепкава течност или не. Една лъчезарна усмивка изгра на лицето й и тя също толкова грациозно, както преди беше седнала, стана и подаде ръка към мъжа.
- Аз съм Изи Леопард. А ти си? - попита тя жизнерадостно. Очакваше събеседникът й да се учуди, но в неговото лице все още си личеше само вина, която бавно започна да изчезва, и нищо друго. Изи се зачуди дали щеше да успее да завърже разговор с него или той също щеше да я отмине както останалите. Все пак не беше длъжен да се застоява и да разговаря с нея, а и тя сама бе отказала предложението му, така че май нищо не го задържаше тук, освен ако не решеше да загуби малко време в сигурно напълно безсмислен разговор с едно глупаво и младо момиче.
Върнете се в началото Go down
Gone with the wind
The first rule about Fight club is...
Gone with the wind


Брой мнения : 8
Join date : 14.02.2011

Герой
Име Име: Тайлър Хоукинкс
Възраст Възраст: 24
Раса Раса: Човек с дарба

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 7:28 pm

Бях изненадан. Бях страшно разсеян и непохватен и тази случка ми бе позната доста добре, но защо не завършваше както се предполагаше... попринцип ми се разкрещяваха, удряха и т.н. Момичето изглеждаше толкова спокойно сякаш нищо не се бе случило. А напълно щях да я разбера ако се бе ядосала. Трябваше да направя нещо, за да изкупя вината си. Тя отказа да отидем до магазина. Явно и бе неудобно. Не трябваше. Аз съм този, на който му е позволено да се срами по пътя.
- Моля те, нека да отидем до магазина. - щях да настоявам докато не се съгласеше. Не се отказвах лесно и можеш да чакам и цял ден, ако се налагаше. А относно дневника - беше си непокътнат. Затворих го и го оставих на пейката.
На лицето ми се появи една извинителна усмивка и подадох ръката си, за да здрависаме.
- Приятно ми е, Изи. - пауза. - Аз съм Тайлър Хоукинкс.
Огледах се наоколо. Магазин за домашни любимци, хранителен магазин, книжарница и най-сетне мол. Ухилих се на идеята, че е толкова близо. Моловете винаги бяха претъпкани. Не обичах такива места и затова предпочитах да пазарувам от малки магазинчета, но понякога такива не се намираха. Особено сега когато тийнейджърите предпочитаха големите вериги. Същото се отнасяше и за хранителните магазини. Не че готвех често та да ги посещавам, но все пак. Оставаше да заменят и колелото с някакъв по-нов модел бегач, който сигурно щеше да струва цяло състояние. Но това бяхме ние безпаричните музиканти. Баща ми не веднъж ми бе казвал, че и уличен музикант си е някакъв вид работа, но аз бях решил, че ще успея в това и не като свиря по улиците за дребните пари на хората.
- Щом са построили тук мол явно са знаели, че някой ден ще залея с портокалов сок младо момиче и тя ще се нуждае от нови панталони. Затова настоявам да отидем.
Посочих с дневника към мола и се усмихнах. Винаги съм се чувствал някак си странно в компанията на момиче. Не бях слушал особено в часовете по биология, но бас ловя, че тяхното сиво вещество бе повече от нашето, на мъжете. Не че мозъчните ни клетки умираха в самота, но все пак.


Върнете се в началото Go down
Изи Наола Леопард
The first rule about Fight club is...
Изи Наола Леопард


Брой мнения : 25
Join date : 17.02.2011

Герой
Име Име: Изи Наола Леопард
Възраст Възраст: Външно 16, но всъщност не е ясно на колко е точно..
Раса Раса: Фея

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 7:41 pm

Ама винаги ли бяха толкова нахални? Изи мислеше, че щом веднъж откаже нещо темата свършва дотам и се започва нова, но явно в тази ситуация беше различно. Тайлър продължаваше да настоява, което я подразни и накрая, с видимо недоволство, прие да й купи нови панталони. Какво пък, той сам настояваше.
- Винаги ли си толкова твърдоглав? - попита тя, докато изтупваше за пореден път дънките си и се оглеждаше за някой магазин. Изведъж забеляза, че той сочеше към някаква сграда, на която ясно бе изписана думата "мол". Изи се почувства доста глупаво, че се оглеждаше, след като точно пред нея се намираше тази голяма сграда със също толкова големи букви. Тя сведе поглед надолу, мислейки се че ще се изчерви, но след като преудоля срама отново вдигна самоуверено глава и тръгна към мола. Все още не беше получила отговор от Тайлър. Дали не се беше замислил за нещо или просто вече започваше да се съмнява, че тази идея е толкова добра?
- Ама хич, не гледай, че съм момиче. Аз съм си човек. Точно като теб. Така че просто се отпусни и гледай по-внимателно, за да не събереш цяла дружинка от очакващи нови дрешки дами. - каза тя. Мислеше си периодично да му напомня за тази комична случка, въпреки че си личеше, че и друг път е изпадал в подобна ситуация.
Върнете се в началото Go down
Gone with the wind
The first rule about Fight club is...
Gone with the wind


Брой мнения : 8
Join date : 14.02.2011

Герой
Име Име: Тайлър Хоукинкс
Възраст Възраст: 24
Раса Раса: Човек с дарба

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 11:23 pm

Беше попитала дали винаги съм толкова твърдоглав, но се бях разсеял от мисълта си затова колко е странно мисленето на момичетата. Може би пък просто аз не го разбирах, а то всъщност не е толкова сложно. Но понякога са толкова мълчаливи, че се чудя дали не ме кълне на ум или й е скучно. Както и да е, не говорих за сегашната случка, а попринцип. Но да се върна на въпроса...
- Да. Винаги когато ми се отдаде възможност! - ухилих се и погледнах към мола. Цялата тази ситуация ми се струваше забавна. Досега ми се бе наложило да купувам нов чорапогащник, учебник по биология, обувки и мисля, че това е било. Дали имаше някакви курсове по... съсредоточеност или нещо подобно. Определено трябваше да се запиша. В противен случай банковата ми сметка щеше да спадне мащабно. Може би пък всичко идваше от вътре. Е, в такъв случай можех само да се надявам да го придобия някога си в бъдещето. Както придобих и тази дарба с предсказване на бъдещето. Понякога ме стряскаше, защото никога не съм бил добър по изобразително, а изведнъж пред мен се появява някой невероятно красив портрет ей така от нищото. Не че не ми харесваше. По-скоро ме плашеше. Дали щях да "нарисувам" случващото се на 21 декември 2012 преди това?!
- Ама хич, не гледай, че съм момиче. Аз съм си човек. Точно като теб. Така че просто се отпусни и гледай по-внимателно, за да не събереш цяла дружинка от очакващи нови дрешки дами. - каза тя, подсмихвайки се. Радвах се, че не се обидила... е, поне така си мислех. Може и да беше, но да не го показваше. Но със сигурност бе права за това, че трябва да се внимава. Както бе тръгнало от миналата седмица, явно трябваше да си търся допълнителни смени в управлението.
- От тук ли си? - попитах я докато вървяхме към голямата сграда остреща ни.

Върнете се в началото Go down
Изи Наола Леопард
The first rule about Fight club is...
Изи Наола Леопард


Брой мнения : 25
Join date : 17.02.2011

Герой
Име Име: Изи Наола Леопард
Възраст Възраст: Външно 16, но всъщност не е ясно на колко е точно..
Раса Раса: Фея

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyСъб Фев 19, 2011 11:40 pm

- Не. Аз съм като птиците - домът ми е там, където се установя. Нямам минало, а и бъдещето ми не е ясно. - отговори Изи и усмивката й изчезна. Не обичаше да мисли за бъдещето или миналото си. Първо, защото не знаеше нищо за миналото си, а и не бе сигурна, че желаеше да знае. Второ, защото знаеше, че бъдещето й никога няма да бъде ясно и затова предпочиташе да избягва тези мисли. Изи се огледа около себе си, за да намери начин, по който да смени темата и тогава очите й паднаха върху бележника, който Тайлър носеше.
- На кого е? - попита тя. Чудеше се защо ли беше толкова погълнат от неговото съдържание, защото на нея този тефтер й изглеждаше като място, където можеше да събираш мисли за деня или някакви телефонни номера, но очевидно външността лъжеше. Изи забеляза как за момент Тайлъ се поколеба дали да не смени темата или отговори.
- Не се притеснявай. Ако искаш може да говорим и за нещо друго. - предложи тя и се опита да се усмихне, но опитът й си остана неуспешен. Явно и той таеше някакво тъмно минало, което не гореше от желание да сподели с нея - поредната жерта на неговата разсеяност. Изи се почувства неловко от настъпилата тишина, но нито искаше да става нахална с много въпроси, нито искаше да настоява да получи някакъв отговор и да притиска момчето да говори за нещо, което не желаше да споделя. Затова просто продължи да върви тихомълком заедно с него и от време на време поглеждаше към Тайлър, за да се опита да разбере за какво мислеше... Изведнъж Изи осъзна, че за първи път не се държеше като пълна глупачка пред някое момче, за да го оплете в мрежите си, а се опитваше да води нормален разговор, което определено не беше в нейната природа, но явно рано или късно всички се променяха.
Върнете се в началото Go down
Gone with the wind
The first rule about Fight club is...
Gone with the wind


Брой мнения : 8
Join date : 14.02.2011

Герой
Име Име: Тайлър Хоукинкс
Възраст Възраст: 24
Раса Раса: Човек с дарба

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyНед Фев 20, 2011 12:08 am

Изи говореше като възрастен. Повечето момичета, които познавах в училище, единствената им причина да живеят е мисълта, че някой ден ще станат модели. Светът им се въртеше около очната линия и гланца. Не си спомням да съм уважавал особено момичетата в училище. А пък да не говорим за харесване. А и изобщо не виждах смисъл в тези кокили, с които се разхождаха наоколо. Но пък беше много смешно като падаха, тъй че не беше чак толкова лошо.
Когато спомена бъдещето и миналото, нещо се омърлуши. Сигурно не обичаше да говори за това. Разбирах я. Всеки има по една такава тема, която като засегнеш и всичко се обърква. Зачудих се с какво да сменя темата, за да не я карам да се чувства неудобно, но тя ме изпревари.
- На кого е? - кимна към книгата в лявата ми ръка. Ето това бе чувството. Караше те да се чувстваш безпомощен, защото всичко е свършило и ти не си могъл да направиш нищо, и в същият момент се усещаше яд. Неподправен и горчив, той изпълваше мислите ми всеки път когато ставаше въпрос за Майкъл. Точно това ли трябваше да попита? Е, донякъде разбирах, че й беше любопитно и така нататък, но ме свари неподготвен. Определено.
- Не се притеснявай. Ако искаш може да говорим и за нещо друго. - предложи тя с бегла усмивка на лицето си, но какъв бе смисъла да премълчавам?! Това правех от няколко седмици насам. Когато нещо такова се случи сякаш цялата ти система се поврежда. Не ти позволява да контактуваш свободно с хората. Всеки път ти светва червена лампичка. "Не се сближавай, знаеш че и тъй иначе някой ден ще изгубиш човека" напомнях си доста често напоследък. Лошото бе, че започвах да вярвам на това.
- На брат ми, Майкъл, е. Той го остави като завещание един вид. - не че да изпотрошиш дома му, търсейки някаква следа, се броеше за доброволно оставяне на нещо за хората, на които си бил скъп, но какво пък. И ето, че го признах. - Той се самоуби преди един месец.
Загледах се някъде настрани. Да гледаш човек в очите когато казваш такива неща не бе... лесно. Очите са нещо много искрено и когато гледат към теб, изкарват думите от теб, дори да не го искаш. А аз не исках това да се случва. Затова и побързах да сменя темата.
- Каза, че не си от тук. Този град харесва ли ти и защо го избра... не си длъжна да отговаряш. Питам просто информативно.
Върнете се в началото Go down
Изи Наола Леопард
The first rule about Fight club is...
Изи Наола Леопард


Брой мнения : 25
Join date : 17.02.2011

Герой
Име Име: Изи Наола Леопард
Възраст Възраст: Външно 16, но всъщност не е ясно на колко е точно..
Раса Раса: Фея

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyНед Фев 20, 2011 10:35 am

Момичето също отмести поглед от него. Май наистина беше питала за нещо доста лично.
- Съжелявам за брат ти. - пророни тя тихо и се загледа в краката си. Следеше как формата на плочките се променяше. Изведнъж всички мисли се бяха изпарили от главата й. Самото мълчание я беше погълнало и сякаш не желаеше да й позволи да каже нещо.
- Каза, че не си от тук. Този град харесва ли ти и защо го избра... не си длъжна да отговаряш. Питам просто информативно. - попита я Тайлър. Изи не очакваше скоро някой от двамата да смени темата на разговор, затова леко потрепна щом гласът му, която й се стори доста по-висок, докато все още се опитваше да върне всичките си хаотични мисли по местата им, наруши тишината.
- Аз... - започна тя леко объркано, докато успее да разбере въпроса. - Ами нещо в този град ме привлече. Аз живея там, където съзнанието ми реши, че принадлежа и за момента това място е Хармъни. - осъзна как отново говореше като психичноболна или нещо от сорта. Изи се усмихна и вдигна поглед от земята.
- А ти? - попита тя, но й бе ясно, че може би идването му отново бе свързано с загубата на брат му. Все пак добре познаваше хората, а те винаги бягаха от родния дом след някаква злополука или загуба на някой близък.
Момичето отмести поглед към сградата, тя ставаше все по-масивна и по-масивна с всяка нова крачка. Вече ясно се виждаха очертанията на стъклените врата. Виждаше се голямата група от хора, които все бързаха. Изи едва не ахна, защото може би това беше първият мол, който виждаше за тази година. Всъщност сигурно и други пъти бе виждала подобни сгради и сигурно им бе голяма фенка като своите връстници, но и това не можеше да си спомни. Не знаеше как се бе държала в такъв магазин и затова просто продължи да върви, оглеждайки мола. Когато се прлиближиха вратите плавно се разтвориха и широка усмивка огря лицето й.
- Този мол е най-красивият, който съм виждала. - заяви тя и погледна към Тайлър. Изи бързо се огледа, за да види къде най-близо имаше магазин за дрехи. Не й трябваше нещо прекалено изтънчено - просто едни нови панталони. Очите й се спираха на всеки магазин за около две секунди, достатъчно време, за да ги запомни. Накрая съзря един магазин. Според витрините предположи, че е за дрехи и очите й грейнаха. Изи подаде ръка на Тайлър, но тя просто си остана във въздуха. След което момичето тръгна уверено и леко забързано към магазина като на няколко пъти се обръщаше да погледне дали той я следваше или все още се оглеждаше за нужния магазин.
Върнете се в началото Go down
Narrator
The first rule about Fight club is...
Narrator


Брой мнения : 2
Join date : 09.03.2011

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyПет Мар 11, 2011 8:01 pm

Хората се тълпят на площада; някой се целуват, други се държат за ръце; някой са сами, други с приятелите си. Има такива, които са на девет и такива, които са на деветдесет. Всеки посвоему преживява празника - някой не го очакват от седмици, други не го разбират, но са дошли, за да видят фойерверките.
Секундите се гонят. Минутите преваляват. Скоро всички погледи се отправят нагоре, нагоре и само нагоре, където магията ще стане реалност.

Броени секунди. Три. Две. Едно.

Всеобщото поемане на въздух сякаш го изчерпва. Очите се затварят и отварят, заслепени от множеството ярки цветове. Ехтежът е толкова силен, че никой не проговаря и това ще продължи през следващите няколко минути, когато фойерверките са най-силни и многобройни.
Върнете се в началото Go down
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията EmptyПет Мар 11, 2011 8:49 pm

Рае си проправи път през тълпата. Беше едновременно сред познати лица, но непознати личности и това я объркваше. Не можеше да намери Емили, колегите си или който и да било, затова накрая се предаде и се отпусна, търсейки с очи късче от небето, неоцветено от безбройните фойерверки. Тътенет беше оглушителен и беше трудно да водиш разговор с когото и да било, но на момичето не му и трябваше.
Носеше впити дънки, от онези, протритите, които леля й не удобряваше. Не се беше престаравала - тениската й беше червена, почти изцяло скрита от черното, кожено яке. Беше вързала косата си на две небрежни плитки, а маратонките й бяха удобни и общо взето, обикновени.
Някой я хвана за ръката (тя потръпна от допира), но явно се бе припознал, защото бързо я пусна и се изгуби в тълпата. Рае прокара пръсти по мястото; почувства се белязана. Не че сцената имаше някакво особено значение, но сама по себе си беше особена, затова въображенито й се зае да твори.
Във въздуха миришеше на огън и тя с радост пълнеше дробовете си с него. Изви шията си, когато някакъв твърде висок човек засенчи гледката си, но не посмя да се бута за по-добро място. Просто си стоеше и се взираше в гърба му, докато погледът й не се разфокусира. Нямаше ли кой да я избави от собственото й съзнание?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Площадът на съзвездията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Площадът на съзвездията   Площадът на съзвездията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Площадът на съзвездията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Центърът-
Идете на: