Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
gabolinno
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Emily Miller
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
elizabeth
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Lucas Scott
Залата за приеми Vote_lcapЗалата за приеми Voting_barЗалата за приеми Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Залата за приеми EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Залата за приеми EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Залата за приеми

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Harley Quinn
i don't wanna fall in love
Harley Quinn


Age : 29
Брой мнения : 445
Местожителство : O.Z.
Join date : 06.02.2011

Герой
Име Име: Рае (Алиса) Уелч
Възраст Възраст: 19 години
Раса Раса: Човек

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 12:20 am

Залата за приеми Large_mpprk_beijing_ballroom_1
Върнете се в началото Go down
Афродита ЛаФонт
Dirty Little Liar
Афродита ЛаФонт


Age : 26
Брой мнения : 359
Местожителство : У дома
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Възраст Възраст: 19
Раса Раса: Вещица

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 10:16 am

Побързах за да влезна в залата.Бях изпуснала фойерверките, но задължително щях да присъствам на приема.Роклята ( цък , цък )ми беше розова с сребърни кантове. Обувките (цък ) ми бяха също толкова розови и идеално пасваха на роклята. Бижутата (цък , цък , цък ) бяха избрани лично от мен и идеално подхождаха на наистина скъпата ми рокля. Огледах се. Около мен имаше толкова много хора. Бях сред познати и не познти лица. Не успях да намеря никой от "приятелите" ми, за това просто се настаних на една свободна маса и изчаках те да ме намерят.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 4:49 pm

Така, заедно с преплетени ръце влязохме в залата за приеми, на хотела. Беше претъпкано. Музиката беше приятна, средно силна. С Ариа видяхме една свободна маса и побързахме да я заемам, преди някой да ни е изпреварил. Скоро, след като седнахме дойде и келнерът. Беше изискан младеж, да използвам думата младеж, защото сигурно беше с векове по-млад от мен, който веднага ни попита, какво ще желаем. Виждах го как хвърля погледи на Ариа, но реших да не правя нищо по въпроса. Не й бях никакъв. Бяхме се срещнали преди по-малко от ден. Нямах никакво право да гоня... обожателите й.
Реших да започна вечерта с един бърбън. След като казах желанието си на келнера, погледнах към Ариа.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 4:55 pm

-АЗ ще желая едно мартини.-КАзах и видях как келнерат ме гледа и ми хвърляше погледи.Охх боже писна ми вече от такива.
След това продължих да гледкам Деймън и след това заговорих.
-Е Дейм харесва ли ти тук?На мен да.-КАзах и се усмихнах.О боже беше толкова красив тази негова двеста и петдесет ватова усмивка направо се разтапях по неговият поглед.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 5:52 pm

След като келнерът тръгна, се зачудих, какво ли си мисли, за такива като него. Нямаше как обаче да я попитам направо, затова започнах да увъртам.
- Имаш ли много обожатели? Ако искаш можеш да си с някой от тях. Не те задължавам да останеш с мен. Все пак, днес се срещнахме. Може да си имаш гадже или нещо подобно, така че не се притеснявай за мен.
Погледнах я. Погледът й беше красноречив. Не искаше да кани никого!
- Все пак. Имаш ли си гадже?
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyСъб Мар 12, 2011 7:09 pm

-Не нямам си гадже!Ами ти?-Попитах го и се усмихнах чаровно.-И да имам много обожатели но просто вече не им обръщам внимание писнало ми е от такива като тях.-КАзах и след минута келнерът донесе питиетата ни и аз веднага отпих от моето и му се усмихнах.Младото момче отново ме погледна и ми се усмихна а азз само извърнах поглед от него и погледнах моят кавалер за днес.
-Е Деймън ти имаш ли си гадже?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyНед Мар 13, 2011 9:44 pm

- Ами... не. - казах леко заеквайки. Е не! Това вече не беше в мой стил. Не бях заеквал откакто... откакто Й предложих да се омъжи за мен... тази мисъл извика нежелани спомени в главата ми...
Беше нощ... беше мрачно. Искаше ми се денят да дойде п-бързо, но за жалост нощта тъкмо започваше. Тя седеше до мен и се топлеше на огъня. На светлината му, тя изглеждаше толкова... ангелска. Нямаше нищо, което да помрачи емоциите ми. Нито дори тъмнината на нощта. Погледнах я. Тя беше зареяла поглед в огъня. В този момент я пожелах неистово. Исках да е моя. Пред всички. Пред Бог. Наведох се към нея и за миг, прошепнах нежните слова, дошли в ума ми. Тя ме погледна учудено. За миг си помислих,ч е тя ще ми откаже. В следващия, обаче чуд думите, които ме направиха най-щастливия мъж на света... Опомних се. Вече бях в двадесет и първи век, не в трети... Седях на една маса заедно с Ариа.
- Съжалявам унесох се. - прошепнах тихо. - Изумително е колко приличаш на нея... - изтрелях думите си, преди да помисля. Видях изражението на Ариа и веднага съжалих за думите си...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyНед Мар 13, 2011 9:48 pm

Гледах си в питието и когато чх думите м направо замръзнах на място.
-КАкво на кой приличам?-Попитах и го погледнха очдено изобщо незнаех за какво ми говори той.Той каза тези думи а аз бях заблеяна на някъде и останах вцепенена от кога ме плашиха дмите че приличам на някой?Боже за какво говореше той?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyНед Мар 13, 2011 9:51 pm

- Ъм, съжалявам, не трябваше да ти го казвам. Просто приличаш на една моя... позната. Не е нищо особено. - казах на бързо.
По погледът на Ариа, разбрах, че никак не се е заблудила.
- Спокойно! Знам, че си ти. Не си нея. Няма как да си. Не е възможно. - привидно говорех на Ариа, но всъщност убеждавах себе си. Бях добър лъжец. Да се надяваме, достатъчно добър, че да излъжа дори себе си...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми EmptyНед Мар 13, 2011 9:58 pm

-Лъжеш!-Отсекох го и му се усмихнах а след това продължих.
-А сега защо просто не ми кажеш истината нам когато някой ме лъже.-Казах и отново се усмихнах.
-Наистина по-добре ми кажи истината неискам да ме лъжеше харесваш ми.-Това последното не биваше да го казвам но както и да е.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата за приеми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за приеми   Залата за приеми Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата за приеми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Жилищна зона :: Хотел "Еделвайс"-
Идете на: