Harmony
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


“You can't depend on your eyes when your imagination is out of focus.” [~Mark Twain]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Масови РП-та

скоро

Top posters
Harley Quinn
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Афродита ЛаФонт
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
gabolinno
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Ариа Монгомъри
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Emily Miller
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
elizabeth
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Елизабет Грейс
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Антъни Кенъм
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Scarlett O'Hara
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Lucas Scott
Алеите с пейките Vote_lcapАлеите с пейките Voting_barАлеите с пейките Vote_rcap 
Latest topics
» Размяна на банери
Алеите с пейките EmptyПон Юли 23, 2012 12:39 pm by Kathaleen Rodney Scott

» Любими филми.
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:43 pm by Vivian

» Филмите, които очаквам с нетърпение
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Любим сериал.
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:41 pm by Vivian

» Кой филм ще препоръчаш на предишния да гледа?
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:21 pm by Vivian

» Филм-актьор-филм
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:20 pm by Vivian

» Музика или филм ?
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:18 pm by Vivian

»  В момента отчаяно се нуждаеш от...
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

» Отговорете на въпроса...с въпрос
Алеите с пейките EmptyЧет Дек 01, 2011 7:17 pm by Vivian

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Окт 10, 2021 6:53 pm
Приятели


Станете приятели на форума
ТУК
Форум
Дата на създаване: 06.02.2011г.
Създател: Harley Quinn
Цел: fun^^


 

 Алеите с пейките

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Вероника Фенел
The first rule about Fight club is...
Вероника Фенел


Брой мнения : 40
Join date : 19.02.2011

Герой
Име Име: Ника
Възраст Възраст: 19
Раса Раса: Зооморф

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyНед Фев 20, 2011 6:14 pm

Алеите с пейките St_james_park_2_xlarge
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyЧет Май 05, 2011 9:36 pm

След този дълъг ден имах нужда от малко почивка.
Реших, че най-подходящото място е алеята с пейките. Там можех да остана насаме с мислите си.
Да прочистя съзнанието си. Бях сигурен, че нещо ми става. Аз бях загрижен за някой. Не за мен. А за някой друг. Човек. Жена. Това никога не се беше случвало. Още повече. Никой не ме е карал да се чувствам щастлив. Никога.
Нито пък ме е карал да забравя за родното ми място. За най-страхотното местенце за мен. За ада.
Огледах се наоколо. Всички бяха потънали в мисли, също като мен. Забелязах една пейка. Там седеше едно момиче. Беше ми позната от някъде. Но не можех да се сетя. В крайна сметка се приближих към нея и попитах:
- Може ли да седна тук?
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Афродита ЛаФонт
Dirty Little Liar
Афродита ЛаФонт


Age : 26
Брой мнения : 359
Местожителство : У дома
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Възраст Възраст: 19
Раса Раса: Вещица

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyНед Май 08, 2011 12:29 pm

Бях се замислила. И то не за какво да е, а за сестра ми. Рядко се случваше да мисля за нея. Не се бяхме виждали одавна, но знаех, че тя също е в Хармъни. Замислено минах покрай алеята с пейките и реших да седна на някоя освободна пейка. Намерих си една под едно красиво черешово дърво малко по-на вътре от другите пейки. Седнах и грациозно кръстосах краката си отново замисляйки се. След около десетина минути вече нямаше свободна пейка в целия парк. Вероятно защото времето беше чудесно. Загледах се в красивото езеро пред мен.
- Може ли да седна тук? - някакъв глас ме извади от мислите ми и аз стреснато трепна, като светкавично обърнах глава към човека. Оказа се мъж на не повече от 24-25 години. Обаче интуицията ми казваше да внимавам. Игнорирах това чувство и кимнах одобрително към мъжа.


п.п Извинявай, че не писах по-рано, просто нямах муза и време. Алеите с пейките 527472
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyНед Май 08, 2011 1:52 pm

Настаних се до нея.
Погледнах я внимателно.
Изглеждаше ми много позната.
В следващия момент се сетих, на кого ми прилича... на Шанел. ЛаФонт.
Съквартирантката ми.
- Случайно да познаваш Шанел. Шанел ЛаФонт? - попитах след кратко мълчание. Не знаех, дали са роднини, но наистина имаше удивителна прилика между тях.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Афродита ЛаФонт
Dirty Little Liar
Афродита ЛаФонт


Age : 26
Брой мнения : 359
Местожителство : У дома
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Възраст Възраст: 19
Раса Раса: Вещица

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyНед Май 08, 2011 2:57 pm

- Случайно да познаваш Шанел. Шанел ЛаФонт? - примигнах изненадано и го погледнах.
- Да защо? Виждал ли си я някъде? - изстрелях въпросите си един след друг. Знаех, че тя беше тук и също знаех, че трябва а я видя, но от къде този мъж познава сестра ми.
- В същност ти познаваш ли я? - попитах го повдигайки вежда. Ако я познаваше добре. Всъщност би трябвало да я познаваше, все пак занеше името й.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyНед Май 08, 2011 7:21 pm

- Да, познавам я. - засмях се. - Съквартиранти сме.
- Ами ти? От къде я познаваш? И как си приличате толкова много? - попитах момичето след малко.
- И всъщност... аз съм Деймън. Деймън Салваторе. Следовател съм в местната полиция. - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Афродита ЛаФонт
Dirty Little Liar
Афродита ЛаФонт


Age : 26
Брой мнения : 359
Местожителство : У дома
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Афродита ЛаФонт (Aphrodite LaFont)
Възраст Възраст: 19
Раса Раса: Вещица

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyПон Май 09, 2011 12:55 pm

-Афродита ЛаФонт. - казах аз и на свой ред се усмихнах леко.
-По-малката близначка на Шанел. - допълних и го погледнах.
-Работата ти ми звучи доста интересна. - казах и допълних на ум "Само ако има кървави неща естествено". Отпуснах се леко на зад и потръпнах когато голия ми гръб докосна студената пейка. Наистина беше странно да бъде студена тъй като времето беше доста топло. Отпуснах краката си и ги кръстосах долу при глезените.
Върнете се в началото Go down
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyПет Май 20, 2011 1:46 pm

Исках да видя Деймън,не се бяхме виждали от някъде месец.Вече започвах да си мисля,че ме избягва.Изпратих му СМС с текст"Къде си?"А той ми отоговри на някакви пейки.Отидох в парка и започнах да крача бавно и да оглеждам за познато лице.ПО едно време видях.Черна коса,квадратно лице и красива фигура.
-Мило здрасти!-КАзах и му се усмиханх.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Show me the money!
gabolinno


Age : 32
Брой мнения : 250
Местожителство : СаТуРн
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Деймън Салваторе
Възраст Възраст: 25
Раса Раса: Демон

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyПет Май 20, 2011 1:51 pm

Обърнах се към Афродита.
- Би била интересна... но честно казано на мен ми е скучна.
Точно се бях загледал в далечината, когато чух телефона ми да известява, че имам СМС. Беше Ариа. Питаше ме къде съм. Набързо й написах отговор, че съм, на някакви пейки, в парка.
Отново прибрах телефона си и се огледах. След малко усетих, че някой ми говори. Беше някакъв приятен, познат глас. Беше Ариа.
Сто процента.
- Здравей скъпа. Как си? - попитах я и се обърнах към нея.
- Всъщност... Ариа... това е Афродита...Сестрата на Шанел, съквартирантката ми.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Ариа Монгомъри
Run, Forest, run!
Ариа Монгомъри


Брой мнения : 137
Join date : 13.02.2011

Герой
Име Име: Ариа Монгомъри
Възраст Възраст: 18
Раса Раса: Вещица

Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките EmptyПет Май 20, 2011 1:54 pm

-Хмм приятно ми е.-Казах на момичето след това се обърнах към Деймън.
-ЗА съквартирантка ти е момиче.-Повдигнах веждата си и след това му пратих телепатично.
"А аз защо не знам?".Пратих своето телепатично съобщение и го погледнах с наклонена глава като черните ми коси се спуснаха по ръцете ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алеите с пейките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алеите с пейките   Алеите с пейките Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алеите с пейките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harmony :: Хармъни :: Паркове и природни забележителности-
Идете на: